Zmiany w Zarządzie i zmiana Trenera .!
Zmiany, zmiany , zmiany w KUJAWY KOZY.!
Nowy Zarząd oraz Nowy Trener.!
Przede wszystkim chcieliśmy zacząć od podziękowania jakie zapewne należy się ustępującemu zarządowi, który przez wiele lat czuwał nad poprawnym funkcjonowaniem naszego klubu. Wielki podziękowania i wyrazy uznania Panowie.! Prowadzić klub nie jest łatwo, jakby to mogło się innym wydawać. Wiele klubów sportowych upada, przestaje grać, wycofuje sekcje seniorów, dlaczego ? Pewnie dlatego, że kierownictwo powierzone zostało w niewłaściwe ręce, a Klub Sportowy Kujawy Kozy nadal istnieje.!
Skład nowego Zarządu :
1. Kubiak Przemysław – Prezes
2. Krzyżański Dariusz – Vice-Prezes
3. Rogalski Dariusz – Sekretarz
4. Kubiak Beata – Skarbnik
5. Krzyżański Mateusz- Członek
Skład Komisji Rewizyjnej :
1. Rogalski Krzysztof - Przewodniczący
2. Wesołowski Jacek - Sekretarz
3. Braer Marek - Członek
Miło, nam poinformować, że NOWYM TRENEREM KUJAW został wychowanek naszego klubu a zarazem bramkarz - Kubiak Przemysław, który jak wyżej już mogliście przeczytać został też wybrany na nowego Prezesa Zarządu. Panu Przemysławowi jak i również wszystkim w/w członkom zarządu serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w prowadzeniu Klubu.!
Warto także dodać, że po ponad 25 latach z funkcji Prezesa zrezygnował KRZYŻAŃSKI DARIUSZ. 25 lat na funkcji Prezesa ? Brakuje słów aby wyrazić wdzięczność za trud i poświęcenie jakie poniósł ustępujący Prezes przez te wszystkie lata. Darku dziękujemy Ci.! Bez Ciebie ten klub już dawno by upadł, takich ludzi zaangażowanych jak Ty już nie ma.